E-veikala noteikumi

 

Distances līgums

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, pircējam veicot pasūtījumu, izmantojot tālruni, tīmekli, elektroniso pastu, faksu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA „RGRpluss” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.rgrpluss.lv īpašnieku SIA „RGRpluss” (turpmāk tekstā – vietne www.rgrpluss.lv), vien. reģistrācijas Nr. 40103683190, un Pircēju, kurš veic pirkumu vietnē www.rgrpluss.lv. Veicot pasūtījumu vietnē www.rgrpluss.lv, Jūs piekrītat, ka esiet iepazinies ar Distances līgumu un piekrītiet šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs esiet noslēdzis ar SIA „RGRpluss” Distances līgumu, kas ir saistošs abām pusēm.

 

Lejuplādēt distances līgumu.

Distances līgums

  1. Pasūtījuma veikšana

1.1. Ar šo līgumu SIA”RGRpluss” apņemas izgatavot/izpildīt Pircēja www.rgrpluss.lv. interneta tirdzniecības  vietnē pasūtīto preci /pakalpojumu, bet Pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci/pakalpojumu.
1.2. Šī Distances līguma ietvaros preces/pakalpojuma pasūtīšana notiek ar interneta veikala  rgrpluss.lv starpniecību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „ pasūtīt”.
1.3. Preces pasūtīšana www.rgrpluss.lv. uzskatāma par Pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances  līgumu par pasūtītās preces/pakalpojuma izpildi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci/pakalpojumu par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.
1.4. Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņems automātisko e-pastu ar pasūtījuma veikšanas Apstiprinājumu un prieksapmaksas rēķinu. Kad Pircējs ir saņēmis vietnes www.rgrpluss.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu, uzskatāms, ka www.rgrpluss.lv   ir pieņēmis Pircēja oferti Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp Pircēju un SIA”RGRpluss”
1.5. Preču cenas vietnē www.rgrpluss.lv ir spēkā norādītajā laika posmā, ja tāds ir norādīts.
1.6. Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt pasūtītāja vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, lai ja nepieciešams www.rgrpluss.lv. klientu apkalpošanas speciālists varētu operatīvi sazināties.

  1. Pirkuma apmaksa 

2.1. Par pasūtīto preci iespējams norēķināties: 

        2.1.1 Bankas pārskaitījums – uz Jūsu e-pastu automātiski tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. 

3. Pasūtījuma izpilde 

3.1 Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā prece tiek nodota ražošanā. Ražošanas laiks ir norādīts zem katras preces vietnē www.rgrpluss.lv 

3.2 Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts  telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona numuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi. 

3.4 Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu. 

4 Pasūtījuma saņemšana – piegāde. 

4.1 SIA”RGRpluss”piedāvā divu veidu piegādes

4.2 Piegādes veidu klients izvēlas pasūtot preci

 4.3 Iespējams izvēlēties trīs veidus, kā saņemt pasūtīto preci. (saņemt preci pie mums ražotnē, piegāde ar kurjerdienesta starpniecību un kravas transportu – manipulatoru)

 4.4 Piegāde notiek darba dienās laika periodā no 8.00-18.00 

 4.5 Piegādes dienā šoferis piezvanīs un informēs par piegādes laiku. 

5 Atteikuma tiesības  

5.1 Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā. Atteikuma tiesību izmantošanas iemesli: 

5.1.1 Ja SIA ”RGRpluss” nav izpildījis pasūtījumu korekti, un piegādājis nekvalitatīvu preci. 

5.2 PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. 

 5.3 Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu vai e-pastu nosūtītu atteikuma veidlapu) SIA „RGRpluss” ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. 

 5.4 Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Pircējs nosūtīs SIA „RGRpluss” pirms atteikuma tiesību termiņa beigām. 

  5.5 Atteikuma tiesību izmantošanas sekas. Ja Jūs atteiksieties no šā līguma, SIA „Kapu parks.lv” Pircējam atmaksās visus no Pircēja saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlā kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA „RGRpluss” tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no Distances līguma. 

 5.6 Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja sākotnējam darījumam. 

 5.7 Ja Pircējs ir pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, Pircējam ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad Pircējs SIA „RGRpluss” paziņoja par atteikšanos no Distances līguma.

 5.8 SIA „RGRpluss” var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņemtas preces atpakaļ. Līdz ar to SIA „RGRpluss” iesaka preci nosūtīt atpakaļ reizē ar paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. 

 5.9 Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „RGRpluss” bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs SIA „RGRpluss” paziņoja savu lēmumu atteiktiesno Distances līguma. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. 

5.10 Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteikts tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 

Lejuplādēt atteikuma veidlapu.

Atteikuma_veidlapa_rgrpluss