SIA ``RGR pluss``
Adrese: Kandava, Raudupes iela 3A
reģ. Nr: LV40103683190

  • Ražotne:
  • Kandava, Raudupes iela 3A  KARTĒ 
  • Darba laiks:
  • Pirmdiena – Piektdiena     9.00-17.00
  • Sestdiena, Svētdiena          Brīvs
Mūsu filiāles kapu vietas labiekārtošanas elementu tirdzniecībai:

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

*Parku labiekārtošanas elementi

Jūsu vēlamā prece un daudzums nepieciešams ieliek grozā. Kad Jūsu grozs ir nokomplektēts, nospiediet pogu “APMAKSĀT”.  Nepieciešams būs ievadīt maksātāja rekvizītus. Ievadot piegādes adreses pasta kodu, Jums automātiski parādīs piegādes izmaksas uz Jūsu norādīt adresi. Jums būs iespēja izvēlēties: “preci saņemt pie mums ražotnē”, “ar kurjer dienesta starpniecību” vai  piegādi “ar kravas transportu (manipulātoru)” uz Jūsu norādīto adresi.

Apstiprinot pasūtījumu Jums automātiski tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins par izvēlēto preci.

Lūdzu ņemiet vērā ražošanas laiku, kas norādīts pie katras preces. Ražošanas termiņš stājas spēkā no apmaksas veikšanas dienas.

Piegādes izmaksās sistēma aprēķina automātiski pēc Jūsu nokomplektētā groza. Piedāvājam divu veidu piegādes veidus.

1.Kurjer piegāde ” Schenker” – sistēma aprēķina automātiski, ievadot maksātāja rekvizītus (pasta kodu).

2.SIA “RGRpluss” piegāde – tiek piemērota liel gabarīta precēm un tiek rēķināta automātiski pēc kilometriem (Kandava – piegādes adrese – Kandava).

Sakomplektējot grozu un ievadot maksātāja rekvizītus (pasta kods), Jums automātiski parādīs piegādes izmaksas. Jums būs iespēja izvēlēties piegādi uz Jūsu norādīto adresi vai saņemt preci pie mums ražotnē. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma svara un lieluma.

Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtītās preces, daudzuma un pasūtījumu rindas. Ja pasūtītās preces sagataves ir noliktavā, tad pasūtījumu izgatavošanas laiks būs īsāks. Betona izstrādājumiem izgatavošanas laiks ir līdz 2.nedēļām. Ja pasūtījumā ir metāla detaļas, tad izgatavošanas laiks  būs atkarīgs vai sagataves ir  noliktavā . Visas mūsu ražotās metāla detaļas tiek vestas uz karsto cinkošanu -Rīgā. Tādēļ ražošanas laiks var aizņem līdz 4.nedēļām. Provizoriskais ražošanas laiks ir norādīts pie katras preces.

Diemžēl nav. Visas preces tiek ražotas uz pasūtījuma. Katram pasūtījumam ir savi krāsas toņi, ko izvēlas pasūtītājās.

Jā, ja tas būs mūsu spēkos. Ražojam arī pasūtījumus pēc klienta vēlmēm. Lai noskaidrotu vai spējam izgatavot Jums vajadzīgo preci pēc individuāliem parametriem, nepieciešams mums atsūtīt detalizētu rasējumu ar nepieciešamo preci un daudzumu. Pēc atsūtītas informācijas, vienas darba dienas laikā, sniegsim atbildi un cenu piedāvājumu.

Jā. Montāžas izmaksas tiek aprēķinātas katram pasūtījumam individuāli. Izmaksas atkarīgas no pasūtītās preces. Aptuvenās izmaksas:

*Betona atkritumu urnas izvietošana pa vietām – 20.00eur/gab + PVN

*Koka un metāla atkritumu urnas uzstādīšana uz sagatavotas pamatnes – 30.00eur/gab + PVN

*Betona puķu podu izvietošana pa vietām ar kravas auto (manipulātoru) – 30.00eur/gab + PVN

*Parka soliņu (ar betona kājām) saskrūvēšana objektā – 15.00eur/gab + PVN

*Parka soliņu (ar metāla kājām) uzstādīšana (pieskrūvēšana pie cietas pamatnes) – 20.00eur/gab + PVN

Montāža tiek aprēķināta atsevišķi – nosūtot rēķinu tikai par montāžu.

*Kapu vietas labiekārtošanas elementi

Mūsu ražoto preci iespējams iegādāties pie mums ražotnē Kandavā, Raudupes ielā 3 vai arī kādā no mūs filiālēm Latvijā. Mūsu filiāles Latvijā redzamas – ŠEIT

Daļēji. Visu preci iespējams apskatīt, pasūtīt un iegādāties pie mums ražotnē Kandavā, Raudupes ielā 3  vai kādā no mūsu filiālēm.  Mūsu filiāles Latvijā redzamas – ŠEIT

Diemžēl nē. 2021.gadā plānojam atvērt filiāli Rīgā. Šobrīd visu mūsu ražoto preci iespējams apskatīt, pasūtīt un iegādāties pie mums ražotnē Kandavā, Raudupes ielā 3 vai kādā no mūsu filiālēm.  Mūsu filiāles Latvijā redzamas – ŠEIT

Pasūtījumu veikt pa telefonu nav iespējams. Pāsūtījumus pieņemam pie mums ražotnē Kandavā, Raudupes ielā 3  vai kādā no mūsu filiālēm.  Mūsu filiāles Latvijā redzamas – ŠEIT

Uzstādīšanas darbu veicam tikai pilsētās kurās ir mūsu filiāles. Mūsu filiāles Latvijā redzamas – ŠEIT

Visas cenas ir norādītas mājas lapā. Visās filiālēs cenas ir vienādas.

Izgatavošanas laiks ir atkarīgs no pasūtītās preces, daudzuma un pasūtījumu rindas.  Sezonas laikā pasūtījumu rinda ir lielāka, tādēļ izpildes laiks ir mainīgs no 2-4.nedēļām.

*Betona pakāpieni

Lai saņemtu detalizētu cenu piedāvājumu nepieciešams mums uz e-pastu [email protected] atsūtīt  projektu ar izmēriem vai foto no objekta, aprakstot  esošo situāciju un vēlmes.

Atsūtot mums detalizētu informāciju no objekta, mēs izstrādājam detalizētu cenu piedāvājumu. Ja piedāvājums klientu apmierina, tad braucam objektu apsekot dabā un veikt uzmērījums. Pēc uzmērijumu veikšanas izstrādājam detalizētus rasējumus katram kāpņu laidam. Kad rasējumi tiek saskaņoti ar klientu, tad uzsākam ražošanu.

Objektu apsekošanu dabā veicam tikai pēc cenu piedāvājuma apstiprināšanas.

Šobrīd šo pakalpojumu nepiedāvājam. Šobrīd piedāvājam objekta apsekošanu dabā, uzmērīšanu, pakāpienu ražošanu, piegādi un montāžas konsultāciju.

Piegādes izmaksas atkarīgas no pakāpienu daudzuma.

Kravas transports ar manipulātoru – 1.00eur/km + PVN  (Kandava- Objekts-Kandava)

Vienā reizē varam piegādāt no 30-60 pakāpieniem, atkarībā no pakāpienu garuma.

Lai nosūtītu ziņu, aizpildiet nepieciešamo informāciju!

Sazinies ar mums!