Puķu podi - koka

Piegāde (ar busiņu) - 0.30 €/km

Puķu podi - KOKA

Dārza puķu podi un puķu dobes ir ļoti svarīgs elements dārza noformējuma procesā. Tie izpilda ne tikai estētisku un dekoratīvu funkciju, bet arī izpilda konteinera funkcijas puķu stādīšanā tilpumā. Jau no senajiem laikiem tika pieņemts iestādīt augus šādā formā dekora nolūkos. Puķu podi un puķu dobes ļauj padarīt augus mobilus, kas ir ļoti ērti ziemas sezonā, kad augus ir jāpasargā no aukstās temperatūras, tos ir vieglāk aplaistīt un mēslot. Šie dekori viennozīmīgi piestāvēs pie Jūsu dārza skulptūrām. Puķu podi var tikt novietoti jebkādā jums vēlamā vietā dārzā, jo puķu podi neaizņem daudz vietas. Puķu podi, kas novietoti nelielās grupās, noteikti pasvītros Jūsu stilu un smalko gaumi.

RGR piedāvājumā ietipst puķu podi un puķu dobes no betona Jūsu dārzam. Pie mums Jūs varat iegādāties ne tikai standartus puķu podus un dobes, bet arī izveidot tos Jūsu vēlamā formā. Tie ļaus Jums sajust harmoniju un piepildīt Jūsu dārzu ar neatvairāmu skaistumu.

Ražojam precīzas, salizturīgas betona puķu kastes. Piedāvājam dažādas krāsas izvēlei un ar dekoratīvu apdari. Puķu podi novietojami mājas ārpusē, parkos un dārzos. Varam izgatavot Jums vēlamā dizainā.

* Cena norādīta bez PVN

Puķu podi - koka

X

Krāsas toņu katalogi!!!

Metāla daļas - tiek cinkotas un pulverkrāsotas tonī RAL-9005 (Jet Black)

Koka daļas- izgatavotas no sausa koka dēlīšiem, kas piesūcināti ar tonētu koksnes aizsardzības līdzekli. 

Remmers HK Lasur toņu katalogu - SKATĪT ŠEIT
Caparol Capacryl PU-Satin toņu kataloguSKATĪT ŠEIT
Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni / Dārziem un parkiem:

Mob.t.: 22 720 979

E-pasts: [email protected]

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: [email protected]