Kapu pieminekļi

"Cilvēka mūžs ir līdzīgs koklei, aptrūkst stīga un viss ir kluss..."

Kapu pieminekļi

Kapu pieminekļi kļūst par svarīgu tēmu tikai dzīves nogalē vai arī jau pēc tuvinieka aiziešanas, tādēļ mūsu uzņēmumā cenšamies klientiem izveides un iegādes procesu pēc iespējas vairāk atvieglot. Latvijas apstākļos vispopulārākais un piemērotākais variants ir granīta kapu pieminekļi, jo tieši šis materiāls ir izturīgs pret gadalaiku maiņām, dažādajiem laika apstākļiem, kā arī tas izceļas ar savu ilgmūžību, kas nozīmē, ka to nevajadzēs nomainīt pēc pāris gadiem. Cieņā pret klientiem un viņu vajadzībām sniedzam iespēju gan iegādāties, gan arī noformēt kapu pieminekli pēc katra vēlmēm.

Kapu pieminekļi var tikt gravēti gan ar tekstu, gan portretu, gan arī kādu citu dizaina elementu. Laipni aicinām pie mums vērsties ar jebkurām idejām, kuras vēlaties īstenot. Pieminekļa gravēšanas cena ir atkarīga no Jūsu iecerēm – kas tiks attēlots uz kapa pieminekļa, cik daudz teksta uz tā tiks izvietots un citiem aspektiem, tādēļ lūdzam sazināties ar mums, lai pārrunātu Jūsu vēlmes un noteiktu attiecīgā kapu pieminekļa gravēšanas cenu.

Mūsu klāstā ir pieejami dažādu formu, lielumu un krāsu granīta kapu pieminekļi, tādēļ varēsim piemeklēt tieši Jūsu vēlmēm vispiemērotāko, kā arī to personalizēt pēc Jūsu ieskatiem. Tos iegravē ar īpašām smilšstrūklas vai lāzera gravēšanas iekārtām, kas ļauj ne tikai nodrošināt kvalitatīvu gravējumu, bet arī lielu precizitāti, tādējādi īstenojot klienta vēlmes vislielākajā mērā.

Izvēlieties kādas krāsas granīta kapu pieminekli un paziņojiet par savu ieceri dizainam vai vajadzīgajam tekstam, un mēs datorā izveidosim projekta uzmetumu, kuru būs iespējams aplūkot, lai pārliecinātos par tā atbilstību katra klienta gaumei. Mūsu mājaslapā ir iespējams aplūkot arī dažādu burtu stilu paraugus, kas ļaus vieglāk izvēlēties, jūsuprāt, vispiemērotāko. Piedāvājam arī dažādus gatavus motīvus un zīmējumus, kurus ir iespējams iegravēt uz izvēlētā kapu pieminekļa. Gadījumā, ja izvēlēsieties veikt gravējumu ar aizgājēja portretu, būs nepieciešams attēls, uz kura bāzes tiks veikts gravējums.

Papildus pārdošanai un personalizēšanai, mūsu uzņēmums piedāvā arī kapu pieminekļu transportēšanu un uzstādīšanu – veiksim visu no A līdz Z, lai klientam attiecīgajā dzīves brīdī būtu mazāk uztraukumu un viss noritētu gludi.

MĀJAS LAPĀ REDZAMAJIEM PIEMINEKĻIEM IR TIKAI INFORMATĪVA NOZĪME

 

Gravēšana - ar smilšstrūklu

Gravēšana tiek veikta ar smilšstruklas akmens apstrādes iekārtām, kuras speciāli ir paredzētas granīta pieminekļu gravēšanai, līdz ar to varam nodrošināt ļoti kvalitatīvu gravējumu.
Pieminekļos un piemiņas plāksnēs gravējam visdažādākā šrifta burtus, zīmējums pēc klienta vēlmēm.
Pirms pieminekļu pasūtīšanas uz datora izveidojam pieminekļa gravēšanas izkārtojuma paraugus. Klientiem piedāvājot iespēju apskatīt pieminekļa datora parauga variantus, kā arī nosūtam tos uz Jūsu e-pastu pēc pieprasījuma.

Pieminekļa gravēšanas cena ir 60,00 EUR . Cena ir neatkarīgi no gravēšanas burtu skaita, zīmējumu daudzuma, pieminekļa lieluma. (izņemot portretu)

Portreta gravēšana - 70,00 EUR

Burtu šrifta un zīmējumu paraugi.

Dzejolīšu paraugi.

* Cena norādīta bez PVN

Pieminekļi

X

Papildus pakalpojuma izmaksas

Piegāde (līdz vārtiem) - 0.25 €/km

Uzstādīšana - 30,00 €/gab


Gravēšana - ar lāzeriekārtu

Gravēšana tiek veikta ar lāzer akmens apstrādes iekārtu, kuras speciāli ir paredzētas granīta materiālu gravēšanai, līdz ar to varam nodrošināt ļoti kvalitatīvu gravējumu.
Piedāvājam vairāk kā 1000 maketus gravēšanai.

 

VIDEO

Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni / Dārziem un parkiem:

Mob.t.: 22 720 979

E-pasts: info@rgrpluss.lv

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: info@kapuparks.lv