Metāla žogi

Metāla žogi un sētas

Metāla žogi un sētas ir klientu vidū iecienīta iespēja teritorijas nodalīšanai. Šāds risinājums Jūsu īpašuma iežogošanai ļaus parūpēties ne vien par skaidru robežu nodalījumu, bet arī nodrošinās to, ka Jums nevajadzēs saskarties ar nevienu nevēlamu ciemiņu. Katra saimnieka paša ziņā ir izvēlēties, kādā veidā viņš vēlas aizsargāt savu īpašumu, un metāla žogi un sētas jau daudzus gadus ir viens no labākajiem iespējamajiem variantiem šī mērķa sasniegšanai.

Neatkarīgi no tā, kādus teritoriju vai īpašumu Jums ir vajadzīgs nožogot, metāls vienmēr izceļas kā piemērotākais materiāls šāda uzdevuma veikšanai. Pats svarīgākais aspekts ir tā noturība un ilgmūžība. Mums ir svarīgi, lai Jūsu metāla žogs labi kalpo arī pēc daudziem gadiem, tādēļ īpašu uzmanību pievēršam tieši metāla kvalitātei, kuru izmanto vārtu un sētu izgatavošanai. Metāls ir īstais materiāls, ja vēlaties, lai ne lietus, ne sniegs, ne arī vējš Jūsu žogu nesabojātu. Izturība pret laikapstākļiem un dažādu vides ietekmi ir metāla žoga vislabākā īpašība. Tie, laikam ejot, nesadalās un nebojājas – iegādājoties šos žogus, Jūs veicat investīciju savā labklājībā un drošībā arī nākotnē!

Agrāk metāla žogi bija klientu iecienīti, galvenokārt savas funkcionalitātes dēļ, bet mūsdienās tie bieži vien tiek izvēlēti arī sava vizuālā noformējuma dēļ. Metāls ir materiāls, no kura var izveidot visdažādākos rakstus un elementus, kas nozīmē, ka arī Jūsu metāla žogs var būt tik unikāls un pievilcīgs, cik vien to vēlaties. Ir iespējams piemeklēt kaut ko, kas patīk ikvienam – gan lakoniskāka stila piekritējiem, gan tiem, kuri vēlas atmiņā paliekošu žoga motīvu. Pēc Jūsu individuālajām vēlmēm izgatavosim jebkuras sarežģītības metāla žogu, kas izskatīsies lieliski un kalpos ilgi.

Metāla žogi un sētas tiek ražoti pēc industrijas standarta, tādēļ to kvalitātei var uzticēties, tomēr mēs tiecamies rūpēties ne vien par to, bet arī par klientiem atbilstošu cenu piedāvāšanu. Atkarībā no Jums izgatavotajam žogam patērētā metāla daudzuma, metāla žogu krāsojuma un citiem svarīgiem aspektiem noteiksim arī izdevīgāko cenu Jūsu pasūtījumam!Sazinieties ar mums 25129522 un mēs Jums izgatavosim jebkuras sarežģītības metāla žogu.

* Cena norādīta bez PVN

Metāla žogi

X

 Metāla sekcijas ir karsti cinkotas un pulverkrāsotas.

*Iespējams krāsot jeb kurā toni no RAL toņu kataloga. 

RAL toņu katalogs - ŠEIT 


Papildus pakalpojums:

Posmu patinēšana ar zeltu, sudrabu, bronzu, misiņu. 

 

Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni / Dārziem un parkiem:

Mob.t.: 22 720 979

E-pasts: [email protected]

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: [email protected]