Metāla žogi un vārti

Izvēlēties žogu, kas derēs tieši jūsu īpašumam mēdz būt sarežģīti. Svarīgi ir ņemt vērā vairākus faktorus, tādus kā apkārtne, klimats. Protams, te var pieskaitīt arī jūsu īpašuma stilu, vajadzību nodrošināt labāku aizsardzību utt. Mūsu mājas lapā jūs varēsiet atrast daudz noderīgas informācijas, ar kuras palīdzību jūs varēsiet izvēlēties tieši to, kas jums ir vajadzīgs. Ja jums ir radušās grūtības ar žoga izvēli, jūs vienmēr varat vērsties pie mūsu speciālistiem, kuri nodarbosies ar katru klientu individuāli un palīdzēs izdarīt to izvēli, kas ideāli derēs jums pēc visiem parametriem.

Neaizmirstiet, ka žogi (sētas) – tā ir viena no svarīgākajām vasarnīcu īpašumu vai lauku mājas sastāvdaļām. Bez žoga neviena māja neizskatīsies pilnībā pabeigta, bet teritorija būs nepievilcīga un neaizsargāta. Pirmā lieta, uz ko skatās garāmgājējs vai viesis – tas ir žogs. Tieši žogs ļaus atstāt labu iespaidu par māju un viņa saimnieku.

Žogi un sētas - to projektēšana, ražošana un uzstādīšana ir mūsu pamatdarbība jau 10 gadus. Ir simtiem apmierinātu klientu, kuri iesaka mūs draugiem un paziņām. Mums ir labas attiecības ar piegādātājiem. Tieši tāpēc, uzstādot mūsu žogus, jūs nekādā gadījumā nepārmaksāsiet lieku naudu. Tik zemas cenas nav iespējams ieraudzīt citur. Bet lai jūs būtu mierīgi, mūsu pieredzējušie speciālisti dos jums garantiju par padarīto darbu. Tādejādi, jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka mūsu uzņēmuma ražotie žogi un sētas kalpos ilgu laiku un nesagādās liekas nepatikšanas vai rūpes.

Žogi un sētas, ko varam piedāvāt var būt visdažādākie – no pašiem parastākajiem un lētākajiem līdz sarežģītajiem. No visprastākajiem līdz dekoratīvajiem. Mūsu piedāvājumā ir žogi gan vidējam aizsardzības līmenim, gan augstas aizsardzības līmeņa žogi. Mēs specializējamies arī bīdamo vārtu uzstādīšanā.

RGR PLUS piedāvājumā ir gan melnā metāla žogi, gan nerūsējošā tērauda žogi.
Mēs veicam žogu un sētu projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu.
Savai produkcijai garantējam nevainojamu kvalitāti, nodrošinot augstu pārklājuma izturības pakāpi, kā arī pretkorozijas aizsardzību.

Metāla žogi un sētas.

Cenas atkarīgas no metāla daudzuma, dekoratīvo elementu skaita, sarežģītības un krāsojuma.

Sazinieties ar mums un mēs Jums izgatavosim jebkuras sarežģītības metāla žogu.

Rūpnieciski ražoti žogi un sētas.

Piedāvājam arī rūpnieciski ražotus žogus no BETAFENCE.

Koka žogi.

Vairāk par mūsu piedāvātajiem koka žogiem varat izlasīt sadaļā koka žogi.

Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni:

Mob.t.: 2 512 952 2

E-pasts: [email protected]

Metāla žogi un citi metāla izstrādājumi:

Mob.t.: 2 512 952 2

E-pasts: [email protected]

Dārza mēbeles:

Mob.t.: 2 512 952 2

E-pasts: [email protected]

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: [email protected]