Betona stabi

Žogu stabi

Žoga stabi kalpo par ļoti svarīgu elementu visai nožogojuma konstrukcijai. Bez to kvalitatīvas izgatavošanas un pareizas uzstādīšanas zūd aizsargkonstrukcijas jēga - tā vai nu sašķiebsies vai sagāzīsies no stipra vēja pēc pirmās ziemas, kad nosēdīsies mitrā grunts.
Kāpēc žoga stabi visbiezāk tiek izgatavoti no betona, vai kapēc Latvijā vispopulārākie ir tieši betona stabi? Atbilde ir vienkārša: nav nemaz tik daudz variantu drošu nožogojuma balstu izvēlei. Var, protams, izmantot ķieģeļu stabus, bet tie izmaksās dārgāk, nekā betona stabi. Var izmantot arī stabus trubu veidā no nerūsējošā tērauda, tomēr tos tik un tā nāksies likt betona pamatnē.
Tādēļ arī betona žogu stabi ir iemantojuši tādu popularitāti, bet betona stabu izgatavošana kļūst par populāru pakalpojumu jebkurā sezonā, bet jo sevišķi vasaras sezonā.

Betona žogu stabi.

Kompānija RGR PLUSS ražo dažādus betona stabus. Betona žogu stabi tiek izgatavoti pēc sausā betona tehnoloģijas. Piedāvājam standarta dizaina betona stabus, kā arī izgatavojam pēc klienta vēlmēm ekskluzīvus variantus. Mūsu piedāvājumā ir betona žoga stabi gan no pelēkā cementa, gan baltā cementa betona stabi. Iespējami arī vairāki krāsas toņi. Tonējums tiek iegūts pirms betona staba izgatavošanas, maisījumam pievienojot izvēlētā toņa pigmentu.
Uzdot jautājumu saistībā ar betona stabu izgatavošanu vai pasūtīšanu Jūs varat sadaļā kontakti.

Vārti - ŠEIT

Kaltās žoga sekcijas - ŠEIT


X
Betona stabi - modifikācija
Stūra stabs Rindas stabs + 10.00
Gala stabs Rindas stabs + 10.00
Vārta stabs Rindas stabs + 15.00
Izvadi automātikai Rindas stabs + 10.00
Izvadi sarunu iekārtai Rindas stabs + 10.00
Nestandarta ligzdu iestrādāšana Individuāla kalkulācija
Stabs no baltā cementa Rindas stabs + 40%
Tonēts stabs Rindas stabs + 40%
Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni / Dārziem un parkiem:

Mob.t.: 22 720 979

E-pasts: [email protected]

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: [email protected]