Betona pakāpieni

Uzprojektēsim, izgatavosim un uzstādīsim precīzus salizturīgus sausā betona pakāpienus gan daudzlaidu kāpņu telpām, gan betona lieveņiem privātmājām.

Sausā betona pakāpieni ir ļoti piemēroti ārai, jo betons ir salizturīgs materiāls, kas ir pats galvenais rādītājs, izvēloties celtniecības materiālus piemājas kāpnēm. Viens no vislielākajiem betona pakāpienu plusiem ir tas, ka tiem veidojas smilšakmenim līdzīga, neslīdīga virsma. Tā kā betona pakāpieni ir salizturīgi, tiem nedraud sala izraisīti izbrukumi. No betona iespējams izveidot jebkuras formas pakāpienus.

Mīnuss: Betona kāpnēm betons ir porains materiāls, tāpēc vairāk smērējas nekā, piemēram, flīzes. Kāpnes tiek veidotas ļoti dažādas, - atšķiras gan izliekums, gan stāvums, augstums, garums, tāpēc tās izgatavo pēc individuālā pasūtījuma. Vislabāk ir meistaram atbraukt uz vietas, novērtēt situāciju un izveidot kāpnes, kas maksimāli atbildīs konkrētai situācijai. Āra telpā neizmanto gatavus laidumus, būvniecība notiek no saliktiem pakāpieniem. Betona pakāpieni nevar tikt taisīti, pirms nav gatava māja, jo rezultāts var sanākt samocīts.

Betona pakāpienu ražošanas cena - sākot no 32,00 EUR/metrā

Sertifikātu skatīt - ŠEIT
Montāžas shēma

Betona pakāpienu cenas

Pozīcija Izcenojums
Taisns pakāpiens ar profilētu malu 32 /metrā
Taisna pakāpiena profilēts gals 5 /gab
Pakāpiena veidņa modifikācija atkarībā no sarežģītības no 15 
Pakāpienu virsmas apstrāde ar hidrofobizātoru 10 /kv.m
Iepakošana, iekraušana, izkraušana 3 /gab
Piegāde (ar manipulātoru) 1 /km
Montāža šobrīd nepiedāvājam
Kontakti

Kandava, Raudupes iela 3

Betona pakāpieni / Dārziem un parkiem:

Mob.t.: 22 720 979

E-pasts: [email protected]

Izstādājumi kapsētām:

Mob.t.: 26 292 999

E-pasts: [email protected]